| oOocHiii mey DroOogUl Tau a întrebat:

Hi! Pc-u se poate programa ca sa se inchida singur dupa un anumit timp cum ar fi o ora sau ceva de genul? Daca da cum? help me pls! fundoi

Răspuns Câştigător
| UNfriendLY a răspuns:

Da se poate
click dreapta pe desktop - create new shorcut
acolo scrii : shutdown -s -t urmat de timp (in secunde)
exemplu : shutdown -s -t 120
dai enter si atat
apoi ca sa activezi chestia dai click x2 pe ea
si ca sa o inchizi, intrii in start-run si scrii shutdown -a
cp.

3 răspunsuri:
| Sოﺁℓε a răspuns:

Buna! da exista un program se numeste timeshutdown.il poti programa sa se inchida dupa cat timp vrei tu.

| SRB a răspuns:

Da floseste programul asta PowerOff il descarci de aici http://files.youdownload.com/PowerOff-3-0-1-3-download-035c435e5c.htm dar stie sa faca mai mult decat un turn off.