| Acaikus a întrebat:

Buna TPU as vrea sa stiu un program cu care sa pot programa pc-ul sa se inchida la o anumita ora si peste un anumit timp dau fundawinking

Răspuns Câştigător
| Schizophrenic a răspuns:

Http://download.chip.eu/ro/Chrono-Shutdown-v-1.12_1176164.html

Description(pe care oricum ai sa o vezi): Chrono Shutdown este un soft care iti permite sa setezi un interval de timp pentru a face Shutdown, Reboot, sau Log Off computerului. Este mic si extrem de simplu de folosit.

Chrono Shutdown este un program dedicat shutdown-ului. Acesta dispune de un set de functii cat si optiuni.El poate face Shutdown, Reboot, sau Log Off calculatorului si de asemenea dispune de cateva optiuni."Warn me before shut down " iar aici avem 3 tipuri de avertizare :-Visual alert,-Audio alert sau ambele.De asemenea avem o optiune care ne permite sa setam fontul, sa pornim sau sa dezactivam programul la launch si de asemenea sa ne alegem sunetul de avertizare. Putem alege beeps sau de ce nu putem importa noi unul.Acesta poate sa fie doar in format *.wav!

Simplu,micut, extrem de util, freeware. Acestea sunt cuvintele cheie pe care acest program se bazeaza. Merita descarcat!

4 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

PC Auto Shutdown 4.5
PC Auto Shutdown este un software ce te ajuta sa iti inchizi PC-ul, sa-l restartezi, sa intre in modul de hibernare sau sa-i dai log off la un anumit timp specificat de tine. Poate chiar sa-ti inchida calculatorul la un timp specificat de tine chiar daca nu exista nici un user logat sau daca calculatorul este in standby. Iti ofera numeroase posibilitati de a programa oprirea acestuia, zilnic, saptamanal sau doar o singura data. In timp ce calculatorul se inchide programul iti poate goli Recycle Bin, fisierele temporare, history-ul, cookies, din Internet Explorer, documentele recente, toate acestea pentru a-ti asigura un plus de performanta si pentru a-ti proteja intimitatea.
Programul il descarci de aici:
http://download.chip.eu/......07460.html

Bafta!

Răspuns utilizator avertizat