| Cryssu95 a întrebat:

Hi! Spuneti-mi lucruri, muzica, persoane care va inspira! fundita la ce-a mai frumoasa descriere!winking:*

Răspuns Câştigător
| dulceatalui a răspuns:

Pe mine ma descrie o melodie armonioasa cu acorduri fine care sa-mi alinte simturile, poate un refren clasic in care sa ma pot regasi; lucrurile care ma inspira sunt categoric plusurile mele, prafuite de anii copilariei, mai ales ursuletul cu care adorm noapte de noapte de la 5 ani! :X Ma mai inspira natura, imi place sa lenevesc pe o patura si sa privesc un cer albastru incarcat de nori pufosi. In ceea ce priveste persoanele care m-ar putea inspira.ei bine aici e putin mai complicat, pe mine ma inspira o persoana cu un caracter puternic, sincer, optimist plin de viata care sa inteleaga intr-un mod intelept ce bine este sa fii copil atunci cand maturitatea devine prea serioasa. tongue Gata cu partea artistica sa-ti dau exemple : muzica Blank and Jones -Dellirium (ma inspira si cand sunt trista si cand sunt fericita.si ma face sa compun versuri big grin ) lucruri ma inspira pandantivele si medelioanele.ma fac sa rememorez o groaza de amintiri. Persoane care ma inspira. printesa Daiana ( a Marii Britanii ) care a murit din pacate ...si personajul Dr. House! sper ca ti-a placut raspunsul tongue :*

| Cryssu95 explică (pentru dulceatalui):

Foarte frumos ai descris! Si pe mine ma descrie cate ceva din ce ai scris tu, si pe mine ma inspira Dr.House! Ai meritat fundita!:*:*

| dulceatalui a răspuns (pentru Cryssu95):

Multumesc :*