| Andrutz03 a întrebat:

Hi TPU! Am si eu o intrebare... Am samsung S3650 Cprby si nu stiu unde sa bag cardul acela in laptop ca sa pot sa imi descarc melodii in el... Mentionez ca am laptop Pavilion g7 de la hp

Răspuns Câştigător
| andreyuu a răspuns:

In primul rand, iti trebuie un adaptor ca acesta http://www.google.ro/......tp?/imgres
Apoi laptop-ul trebuie sa aiba ceva, un locusor chiar pe una din laturi, daca nu are, inseamna ca ai nevoie de un cititor de carduri.

| Andrutz03 explică (pentru andreyuu):

Eu am chiar cardul din imagine si am facut acelasi lucru, si are si un locusor, dar atunci cand il bag nu imi apare nimic...sad

| andreyuu a răspuns (pentru Andrutz03):

Atunci cand il bagi, trebuie sa fie acolo un arculet care face click cand a intrat.
Mai incearca sa il bagi, insa nu-l forta prea tare, incearca toate pozitile.