| AnemonaP a întrebat:

Buna all. Am Hp Pavilion g6 si nu imi mai apare bateria pe laptop si nu stiu cand este descarc sau sa il incarc.Ce sa fac sa o pun inapoi? funda+vot
P.s. Fara Raspunsuri Stupide

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Intra in Start ->Panoul de control->Toate elementele din panoul de control ->Pictograme in zona de notificare -> aici in dreptul gateriei la ->Alimentare selecteaza ->Se afiseaza pictograma si notificarile ->click OK!

Sau mai usor da click pe sageata aceea mica din systray si apoi click pe Particularizare
http://i.imgur.com/mI472.jpg
Succes!