| PAPY0009 a întrebat:

Hi, TPU! As vrea sa stiu ce fac daca mi-am uitat parola la depozit in Metin2, si cum pot sa cresc mai repede (am level 22). Am omorat tigri etc. dar experienta nu mi-a crescut?

Răspuns Câştigător
| champ005 a răspuns:

Ti-ai uitat parola de la depozit? Ai schibmato cumva? ca daca nai schimbat-o este asta :000000 asa o avem toti dar daca cumva ai schibmato intra pe www.metin2.ro logheazate si ai sus datele utilizatorului ii dai acolo si ai undeva Administratorul Depozitului->Cere parola de la depozit. Dai click apoi trimite si o sa primesti un email cu parola de la depozit, iar cu crescutul la lvl 22 sa stii nu cresti la tigri... Fa-ti niste iteme decente. Ex:(daca esti warr)Lata+6, Tigru+6, Scut+6, Coif+6 si du-te la salbatici si ia cate grupe poti acolo te asigur ca vei creste pana la lvl 30 fara probleme. Sper ca te-am ajutat :)

| Gabriel_Ros_1994 a răspuns (pentru champ005):

Servus,si eu am aceas problema este bine sa folosesc nu imi ea bani! Multumesc!

| Gabriel_Ros_1994 a răspuns (pentru champ005):

Multumesc! M-i ai fost de ajutor!

6 răspunsuri:
| Schmuky a răspuns:

Salut! Pentru prima intrebere, te duci la metin2.ro, te lochezi, dai datele mele/utilizatorului(nu mai stiu exact cum scrie) si dai acolo "da-mi parola la depozit". Pentru a doua, la nivelul 22, ar trebui sa omori salbatici din map2... sau macar amazoane. Dar cel mai bine fa misiunile daca vrei sa cresti, si daca esti esti destul de puternic, ia cartile misiunilor, ele iti dau misiuni si le faci usor de obicei. A, si nu lua carti mai mari decat "cartea misiunilor normal" p[entru ca deja te trimite la orci, si nu cred ca poti bate. Na, succes si sper ca am fost de ajutor!

| Schmuky a răspuns:

Mda... ai dreptate champ005

| champ005 a răspuns:

In legatura cu cartea misiuni, ea pica la orice mob(monstru)doar sa ai noroc.In map1 pica cartea misiuni usor, in map2 normal si tot asa. poti so cumperi si din magazin.usor nu prea gasesti... dar daca gasesti o iei cu 15k normal vreo 50k. dar nu sunt de acord...Nu dau prea mult exp si dureaza destul de mult la unele.Merita doar cele la expert unde chiar primesti recompense bune:ex piatra spiritului(16kk pe Leonis)Dar esti prea mic pentru ele, deci te sfatuiesc sa cresti la salbatici pana la lvl 30 apoi pana la 35 la orci iti faci armat si mergi la bo pana pe la 52 happy

| PAPY0009 explică:

Inteleg chestia cu,, cartea misiunilor'' dar de unde se cumpara? Este scumpa?winking