| Emma_1878 a întrebat:

Hi TPU big hug Am vazut pe facebook ca foarte multe persoane au poze din diferite filme, cu subtitrari in engleza (diverse replici). Pozele se gasesc undeva sau pur si simplu au dat print screen in timpul filmului? Si unde pot sa gasesc subtitrarea in engleza a unui film? Multumesc.

2 răspunsuri:
| Adelina04 a răspuns:

Eu am vreo 2 poze asa si am dat print screen si apoi am decupat cu picasa. Pt subtitrari scrii pe google numele filmului de ex 'The Holiday subtitle"
:*

| Andytza03 a răspuns:

Pai, daca au dat print screen automat nu au decat o poza, cu butonul ala poti decat face poze ecrenului. Apoi de tuci in diferite programe si editezi. Subtritare la file in engleza gasesti aici http://subscene.com/ sau depinde. Cauti pe google.com /