| anonim_4396 a întrebat:

Deci nu-i mai suport pe cei de pe FACEBOOK care fac print screen unor statusuri la care au raspuns ironic, sau la unele poze cu diferite persoane care nu sunt la fel de inteligenti ca noi. Astia ar trebui intr-un fel adusi si ei in aceasta situatie. Sunt prea ingamfati. Ce parere aveti?

5 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Si pe mine ma enerveaza ca fac print screen si intrebarilor de pe TPU de la Trivia care evident sunt puse la misto, si vezi ca tot felul de destepti comenteaza "ce idiot e asta","cum poti sa fii atat de prost" etc. eu cred ca ei sunt adevaratii fraieri.

| Mooonsure a răspuns (pentru Bondarel99):

Am eu unul in lista de prieteni de la FACEBOOK, care se crede un macho, unul dintr-aceia care pune o poza pe facebook cu patratelele mult lucrate la sala, un tip de doar 16 ani care strange 30 like-uri intr-un minut. Dastia care se cred mari si tari in c*r, care-si bat joc oricand au ocazia de un copil prost care si-a pus o poza pe facebook cu o caruta(asta e exemplu), si care fac print screen unui status unde au comentat ei, nervosii: "straight face TRIIIIST"..pfuai mooor.

| Bondarel99 a răspuns (pentru Mooonsure):

Nu am nimic impotriva astora care isi arata patratelele si tot ce mai au ei, daca au cu ce se lauda bravo lor, dar cand ii vezi ca sunt plini de fite, isi dau aere si se cred buricul pamantului si ii considera pe altii inferiori....adica degeaba arati bine daca nu ai nimic in cap straight face

| Mooonsure a răspuns (pentru Bondarel99):

Pai asta am incercat sa spun eu, ca este un tip destul de "respectabil" si cand vezi ca incepe sa dea din "tastatura"... darama FACEBOOK-ul.

| Mooonsure a răspuns:

Inteligente * Va rog sa ma scuzati.