| FluGg a întrebat:

Unde gasesc pozele care le fac pe print screen SysRq?

Răspuns Câştigător
| MaeRi a răspuns:

Te referi la butonu de pe tastatura,pai cand dai print screen,nu le gasesti intr-un anume loc trebuie sa te duci in Paint, sa dai clic dreapta-Paste, si asa ai poza pe care ai facut-o atuncea in momentu ala.Nu iti apar toate pozele care leai facut doar ultima care ai facut-o, dupa aia dai dnou pritn screen sa faci alta si repeti treaba cu paint.Dar daca vrei sa faci poze in joc poti folosi programu Fraps, ca sa faci poze instantaneu si le agsesti n folderu unde il instalezi.

2 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Nu le găsești nicăieri. După ce apeși tasta "Prt Scr", respectiv "Sys Rq", dai paste(Ctrl+V) într-un program (paint, photoscape).
Baftă!

| TeIubesccc a răspuns:

Nu se salveaza mai multe poze. Ai apasat o data print screen.te duci in Paint, apesi Ctrl + V si`ti apare poza. Apoi o salvezi in pc.