| Macaw a întrebat:

Hi TPU! Unde gasesc Ficuri NaruHina? Dar nu pe Anime Zup, le-am citit deja.

Răspuns Câştigător
| DayByDay a răspuns:

Http://www.scribd.com

3 răspunsuri:
| vextix3 a răspuns:

Eu creez un astfel de forum si, in prezent, caut moderatori ca sa mearga treaba. Vreau sa introduc tot felul de ficuri si sa-l fac popular. Ma poti contacta, daca esti interesata.

| Macaw explică (pentru vextix3):

Desigur, cred ca pot ajuta. Am mai avut cateva forumuri dar din cauza scolii n-am prea reusit sa ma tin de ele. Plus ca eram singurul admin. -.- Dar ma pricep cat de cat la administrare si chestii.