| SuGuS_2692 a întrebat:

Hmmm. Dati-mi si mie niste idei de desene ca sunt talentata la desen si numai stiu ce sa mai fac HeLp Me
Dau Fundita cat mai multe idei va roglove struckkissbig grin

Răspuns Câştigător
| Marrriaaa a răspuns:

Deseneaza asa: imparte foaia cu pensula in patru parti ritmatice si deseneaza trecerea omului, de cand e el micuts pana la batranete, iar la batranete faci un soare aspru. reprezentand tristetea... happy

Altceva. thinking
Portretul celei mai bune prietene.
O gura descusia cu o tigara intre degete. pictata in negru si gri. love struck
Asta-mi place. happy

Funda?smug

5 răspunsuri:
| Artemisia a răspuns:

Buna!

Ai putea desena foarte multe lucruri, ai nevoie doar sa iti folosesti imaginatia.
Uite un site care iti va da cateva idei:
http://www.deviantart.com/

| Zippy a răspuns:

Http://desenatori.ro... poti desena online, sau poti incerca sa reproduci acele desene pe hartie

| continutfragil a răspuns:

Poti desena personaje din desenele animate disney
... daca vrei da-mi id-ul tau de mess ca sa mai vorbim despre desen
fundita? big grin:X

| Beibiii_7101 a răspuns:

Buna.:*
Poti desena un peisaj frumos de iarna/primavara:))
Un animalut dragalas (catelus, pisicuta, iepuras)
Un personaj din desene animate:P
O pasare frumoasa http://www.google.ro/......tp?/imgres r:7, s:51&tx=37&ty=119
O floara (sau mai mute:)))
Un castel d`ala ca in desene=))eu mereu am incercat da nu reusesc:((
Niste ochi
Portrete
Doi papagali indragostiti:X
Un peisaj de noapte cum ar fi oceanul de culoare albastru inchis, cerul negru plin de stele
Apusul
O fata si un baiat care se imbratisaza:P
http://www.desenez.net/index.php?action=selectcategorie&categorie=Fashion

Fundita? Te rog:(

| roxanikaroxanne a răspuns:

Pai ceva artistic...vecinul meu este foarte talentat la desen si odata a desenat o femeie care reprezinta toamna ...de fapt un portret! iti recomand sa incerci