| lovestoryofyou a întrebat:

SALUT TPU! am o intrebare:
-sunt talentata la desen si nu stiu ce desene sa mai creez, va rog dati-mi niste idei
dau funda
P. S: la fiecare intrebare

Răspuns Câştigător
| Oxanna a răspuns:

Natura statica: cam ce a spus Eyleen
peisaje
autoportret
diverse personaje din desene animate: Pucca, Clopotica, Anime.
persoane din imaginatia ta
forme geoetrice colorate
eu am desenat intr-o zi un pahar negru, si cu un curcubeu inauntru si pe pai ies culori si intra intr-o garuica aurie
sper ca te-am ajutat

11 răspunsuri:
| cυρcαкє a răspuns:

Buna.Pai... Ai putea desena cum este afara pe un anotimp, cum ar fi iarna sau vara, care vrei.
Poti desena oameni. Ii poti desena pe cei foarte dragi, sa ai o amintire cu ei facuta de tine, te poti desena si pe tine.
Un peisaj, ce-ti trece prin minte deseneaza.

Mie asta mi se pare frumos de desenat.Succes la desenat! Pa-pa!

| EvangelineDS a răspuns:

Daca iti place sa desenezi si pe calculator intrra pa www.desenatori.ro
daca nu poti cauta pur si simplu pe google niste peisaje
funda?

| Eyleen a răspuns:

Peisaje, poti aseza pe o masa anumite obiecte pe care le poti desena, uita-te pe fereastra si deseneaza ce vezi, un desen cu personaje

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa desenezi cum iarna oameni se aseaza in jurul focului sau cum primavara se secera pamantul, vara cum merg copiii la scaldat in mare sau la baraj si ultima mea idee e ca poti dedena cum toamna se culeg roadele pamantului. Sper ca ideile mele te-au ajutat.

| Anentykkk a răspuns:

Poti sa iei un tablou sau o img cu MonaLISA si poti sa o desenezi pe ea!Succes Funditza!

| Anentykkk a răspuns:

Poti sa iei un tablou sau o img cu MonaLISA si poti sa o desenezi pe ea! Succes fundita!

| Diana5320 a răspuns:

Poti desena ceva cum ar fi natura, vietuitoare,...
poti sa iti faci portretul(daca iti reuseste)
poti sa faci un desen cu grupul tau de prieteni
cu cei apropiati, etc.

o zi buna!

| ஐąUgU a răspuns:

Buna si eu is desenator.eu mereu desenez anime! sper ca te-am ajutat! te rog Funda?

| Dalia_1769 a răspuns:

Incearca sa faci un desen multiplu dupa o carte sau dupa un film. Ar fi super

| madalinuta_6809 a răspuns:

Picteaza un bichon

| PT a răspuns:

Daca esti interesata sa desenezi niste imagini, eu incerc sa trealizez o carte de versuri pentru copii in limba engleza dar nu am gasit cine sa imi faca desenele.Te-ar interesa o colaborare? Multumesc!