| anazoe4ever a întrebat:

Hola TPU! Imi puteti spune si mie nishe jocuri online sau download(nu-mi pasa) de fete in afara de :Stardoll, Farmerama, Facebook, Imvu, sau ce mai joc stati sa ma gandesc thinking a da si webkinz?
Va rog sa imi spuneti ce sa joc in afara de jocurile de mai sus si sa fac matreata laughing
Dau funda la cele mai multe si mai misto jocuri happy
Ceau!

Răspuns Câştigător
| darielle a răspuns:

Club penguin, goodgame cafe, roiworld.com,missbimbo,it girl!, pandanda, panfu, woozworld, secretbuilders, myepets, foopets, zoomumba, meez...

Funda?

4 răspunsuri:
| just13 a răspuns:

Http://www.jocurifete.ro/ e un site unele jocuri sunt dragute altele sunt naspa.

| Pebbles a răspuns:

Pai girlsense e un joc foarte dragut unde trebuie sa faci haine si apoi sa le vinzi la market;) Daca te intereseaza poti accesa www.girlsense.com

| veraline a răspuns:

Sunt jocuri pe facebook de exemplu it girl sau happy pets