| deeapa a întrebat:

Http://mileycyrus92-deea.blogspot.com/
http://selenagomez932.blogspot.com/

Buna! acestea sunt doua bloguri pe care le-am facut!
Dar nu stiu ce sa mai adaug la ele dati-mi idei?
cum se pune imagine de fundal?

Doar le-am inceput...
Funda pentru cele mai multe idei
Si da? cum se pune o imagine de fundal?

1 răspuns:
| deea98 a răspuns:

Hey! Blogurile sunt dragute, numai ca ar trebui sa cauti alte sabloane. Imaginile nu arata bine pe fundal, n-o sa se inteleaga nimic. Cauta pe diverse site-uri sabloane pentru blog.

Ai putea sa faci niste articole cu "Poze rare cu cele doua vedete", sau sa scrii ceva noutati despre ele, cele mai noi stiri. Ai putea, de asemenea, sa faci sondaje in legatura cu cele doua(de ex: Ce parere aveti despre lucrul cutare facut de Selena?)

Cand vine vorba despre vedete ar fi multe de scris!:] Succes in continuare!