| ralucaralu a întrebat:

Mi-am facut un blog(... .blogspot.com) si nu stiu cum sa am vizitatori. Nu stiu unde pot gasi bloguri asemanatoare cu ale mele. Ma puteti ajuta? Unde trebuie sa dau ca sa vad alte bloguri?

2 răspunsuri:
| sensesDelight a răspuns:

Poți intra pe orice alt blog, pe care nimerești și să lași 1-2 commenturi pentru a te face ramarcată. Nu contează că e blogspot sau wordpress.
Dacă vrei te ajut eu. Blogul meu: http://getouttt.wordpress.com/

| Deiiiuu a răspuns:

Pai. intrii pe pagina blogului tau si ai sus o bara unde scrie : Urmăriţi Distribuiţi Raportaţi un abuz Următorul blog»
Tu va trebui sa accesezi urmatorul blog.