| anonim_4396 a întrebat:

Voi chiar credeti in prostioara aceea cum ca Michael Jackson traieste? Eu nu cred dar as vrea sa vad parerea voastra.

8 răspunsuri:
| ing. a răspuns:

Buna.
La inceput am sperat asta.Chiar am asteptat...sad. Insa apoi mi-am dat seama ca Michael nu mai este fizic printre noi.sadIl iubesc si mi-as dori enorm sa traiasca, insa nu cred ca si-ar fi inscenat moartea.
Daca ar trai, as fi ffff fericita.love struck. I love himlove struck
Pa`pakiss

| Elena1234456 a răspuns:

Astia nu mai stiu ce sa mai inventeze laughing. Nu cred normal!

| selef a răspuns:

Traieste si pregateste un disc cu Elvis.

| YepIsSuspended a răspuns:

Dhooamn'ee... Da' Nici Mort nu-l mai lasă In pace

straight face

| liliana83 a răspuns:

Daca ar fi durut minciuna (prostia), multi mincinosi(prosti) ar mai urla de durere. eu una nu cred asa ceva.

| biank98 a răspuns:

Normal ca e decedat! De aceea se numeste prostioarahappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nici eu nu credhappy

nu vad de ce s-ar fi facut atata tam-tam daca traiahee hee adica vreun scopbig grin

| loulou a răspuns:

Nici dupa ce a murit, din respect pentru ceea ce a fost si ceea ce inca mai este prin muzica si dansul lui, caci acum nu mai exista printre noi si nu se mai poate apara, presa nu inceteaza sa inventeze.Toti vor sa scoata bani pentru moartea lui, si au avut de gand sa organizeze la Londra un concert in care Michael sa ''apara'' sub forma de holograma.

Nu mai are lumea ce face... daca nici dupa moarte nu-l lasa in pace, atunci cand?