| evoke a răspuns:

E Fake in toata regula. straight face Se vede clar ca nu e adevarat. Cat despre partea in care canta daca te uiti bine la buzele lui se vede ca imita. oh go on

6 răspunsuri:
| Petronela a răspuns:

Nu e real

| Nane a răspuns:

E fake...

| vlad24tm a răspuns:

Pai ca sa zic asa :da este nici mie nu imi prea vine sa cred dar da este.
si pe mine ma socat dar este eu stiam de chestia asta de multlaughing

| LoveAngel223 a răspuns:

WoW nu prea cred adica nu stiu in america ori ce este posibil dar cred ca e fake pentru ca justin biber a mai crescut in inaltime deci nu ii adv

| aty91 a răspuns:

Eu nu cred, e cam ciudat.

| ColoradoM a răspuns:

Nuu laughingrolling on the floor doamne chiar crezi toate prostiile astea?