| madalinalefter a întrebat:

Ce parere aveti de Justin Bieber dar de Selena Gomez?

5 răspunsuri:
| xKaяikatuяix a răspuns:

Buna happy!

Eu nu am nici o ura pe JB sau Selena Gomez, dar as zice ca Selena ii mai demodata sau proasta ca JB.
Imi plac melodiile lui JB dar nu-mi prea place personajul care ii rolling on the floor)). Pe Selena Gomez o urasccc >:p!

| alexandraplay a răspuns:

Justin breloc este un handicapat afon care n-are nici um pic de talent iar selena gomez este o fata de 19 ani cu o inima mare si o super cantareata dar ii prefer pe cei din lalaband

| KidaaaToxika99 a răspuns:

Bunaaaa! Selena e dragutzaaa dar JB e cel mai tampit copil de pe fata Terrei...laughing

| IFever a răspuns:

Deci cam asa merg lucrurile la mine.Selena is hot, Justin Bieber is a motherfucking gay with no talent.Sunt trupa epice care au piese ce merita ascultate, pe cand JB e mai popular ca tutunul.Da-o dracu de treaba!

| xDienuta10x a răspuns:

Eu zic ca JB ii un mare prost nu are voce iar Sell are o vace faina si ii desteapta dar intr-un fel a luat o decizie cam proasta cum sa zic ca a fost cu JB sau mai ii nu stiu bye Funada?