| Irinaaaaaaa a întrebat:

Idei de cadouri dragute si nu exagerat de scumpe pentru mame de 1 >martie?:"
fundoooooi:3

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Un buchet frumos cu florile ei preferate si, daca stii ca ai de ce, arata-i carnetul cu toate notele tale. Si nu uita sa-i spui ca o iubesti!

| MariaBeatrice a răspuns:

Pentru că 1 martie nu este ziua femeii, îi poţi da un simplu mărţişor făcut de tine, sau unul mai deosebit, cu cristale cumpărat.
Eu zic că unul făcut de tine ar fi un cadou mult mai frumos pentru ea. happy;*

| Bijuterii111 a răspuns:

Bijuterii

| Cammmelia a răspuns:

Hm. pai poti cumpara : bratari, jucarii de plus, machiaje, parfumuri, bijuterii, o poza in rama cu voi doua, etc! Sper ca te-am ajutat. Funda?