| rive02 a întrebat:

Idei pentru cadouri de 8 martie! Pentru mame! Deci...haine nu prea ma bag pentru ca nu ma am cu gusturile ei tongue, bijuterii are destule oh go on, bibelouri si chestii de pus in vitrina...deja tinem si in cutii happy. Ce as putea sa ii iau?
Oricum, si bugetul e destul de flexibil, poate ajunge la 100-150, dar vreau idei happy Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| RamiFlore a răspuns:

Buna! Eu i-am cumparat mamei mele o felicitare hand-made foarte draguta pe care scrie "my mom is the best", e foarte draguta.Am sa scriu in ea ce imi dicteaza sufletul si asta ii va ramane ca si cadou din partea mea pana la batranete.Eu consider ca ii va placea mai mult decat orice alt cadou(bijuterie, haina.lucruri materiale).Nu ca nu i-as putea face asta ca si cadou dar stiu ca nu asta isi doreste de la mine.
Ii voi mai canta o piesa ce are ca tema"ziua mamei".
Acum tu decizi ce o impresioneaza pe mama ta.

7 răspunsuri:
| zeenath a răspuns:

Cadou : o carte( si ii scrii o dedicatie ) + o esarfa + un aranjament de flori naturale de primavara( eu as prefera sa aiba cat mai multe flori de camp, lalele ) intr-un cosulet dragut de nuiele!;) sau daca nu o sticla de vin personalizata cu mesaj :D www.angelahaq.blogspot.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Păi poţi să îi iei o vază... Un tablou, o ramă în care să pui o poză cu tine şi cu ea, şi un buchet de flori. Cam atât îmi vine în minte. Fundă? :*

| DanuTzCarbon a răspuns:

Pai asa. In primul rand un papitoi din ala ursulet mai micbineinteles cu o inimioara sa aiba, un martisor poate cu o inima sau stelutza, o ciocolata poate primola, si un spray de dama.

| JoinTu a răspuns:

Pai eu iti sugerez sa ii dai ce vrei tu (pentru ca este din inima). Si venind de la tine sunt sigur ca o sa ii placa.

| AlexyLuvvU a răspuns:

Daca stii ce parfumuri foloseste ii poti lua unul si un buchet de flori ...sau in loc de parfum o bijuterie... ceva de argint poate thinking Succeswinking

| amy1513 a răspuns:

Daca ii plac animalele cumparai ceva micut.

| Maymuthinka a răspuns:

DEpinde ce ii place de exemplu ai putea face o felicitare sau ceva manual. Ceva pentru bucatarie sau serviciu(adica ceva util). Sper ca acest raspuns ti-e de ajutor.