| anonim_4396 a întrebat:

Niste idei de cadouri dragute pentru iubit? Multumesc! happy

4 răspunsuri:
| danutzu96 a răspuns:

Cred ca intrebari ca asta a fost de 1000 de ori pe forum.
Nu au cum sa stie cei de pe forum ce ii place iubitului tau, asta tu stii mai bine.
Cei de aici iti pot da sfaturi de cadouri comune pentru baieti, dar asta nu inseamna ca o sa il dai pe spate pe iubi.

| Swae a răspuns:

Parfum, ciocolata, curea, haine, breloc, ceas, bijuterii, lumanari, o planta, ceva necesar pentru el.

| Marbea a răspuns:

Pentru iubitul tau tu trebuie sa stii ce cadou sa-i faci in functie de ce-i place, tu il cunosti, ghideaza-te dupa intuitia ta!

| LeonardoMihai a răspuns:

Salut, o idee genială de cadou pentru relații este un starmap personalizat cu data în care v-ați combinat și o dedicație frumoasă.
Un star map e o hartă stelară cu un design aparte, care surprind în timp și spațiu cerul înstelat al unui moment ales de tine. Check it out here: https://starmaps.ro/