| Ghfdsj a întrebat:

Idei de poze artistice? big grin
Mulţumesc.

Răspuns Câştigător
| Bubulicu a răspuns:

Practic fotografia de 5 ani de zile, fotograf profesionist sunt cred ca de 2 ani de cand am inceput sa fac shootinguri modelelor din oras si sa fac poze la evenimente speciale. Este dezamagitor ca apelezi la TPU pentru inspiratie, totul trebuie sa vina din mintea ta. Iti recomand sa te plimbi prin oras si sa te uiti la fiecare loc interesant cu atentie si sa iti imaginezi cum ar arata pe aparat. Fii original, fii tu! Bafta

| Ghfdsj explică (pentru Bubulicu):

Ai dreptate :*! Mulţumesc pentru sfat.

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Au mai fost astfel de întrebări care au primit și răspusuri: http://www.tpu.ro/arta-si-cultura/vreau-si-eu-un-site-cu-poze-artistice/
Pa, pa.

| Lɑяisɑ a răspuns:

Un exemplu de site : www.weheartit.com. ^^

| suffarstar a răspuns:

Mie-mi place sa fotografiez/desenez lucruri vechi,ziare, oglinzi sparte, hartii mototolite, caiete mazagalite in efect sepia.
Trebuie sa fii original, sa combini pasiunea fotografiei cu alte pasiuni si substraturi ale subconstientului.

| Latinmoon a răspuns:

Diverse pozitii si incearca si anumite lucruri sau obiecte de recuzita cum ar fi o acadea, o floare, o jucarie ETC.
Good luck!