| νєησм a întrebat:

Ieee, inca o zi pana la Craciun:X:Xdeja nu mai am rabda:X imi doresc atat de mult un telefon cu touch screen respectie Samsung S3650 Corby, voi aveti atata rabdare?

Răspuns Câştigător
| Fantomita a răspuns:

Si eu vreau un Samsung Corby S3650 nu mai am rabdare deloc

9 răspunsuri:
| Oxanna a răspuns:

De fapt...in seara asta ar trebui sa vina,, mosu'', eu asa stiubig grin
la mine acum vinelove strucklove strucklove struck yeyy

| BlackVeil a răspuns:

Ehh... o sa te plictisesti repede de acel telefon. Nu e mare chestie...

| BiaSiAtat a răspuns:

Eppp eu am crescut mare...Nu mai vreau sa mai fac fite dinastea.Eu mai pot rabda inca putinel canmd stiu ca nu imi va aduce ceva ce mi-am dorit eu.Asa e in fiecare an imi pun in lista niste lucruri si imi aduce altele. e de asta nu rabd eu

| Razvan1807138078340 a răspuns:

Si eu imi doresc atat de mult sa mananc carne!
Abia astept ziua de maine.

| Laurentiuuu a răspuns:

Eu am dejahee hee sfat: e mai tare ''Samsung galaxy
550''

| sticksulet a răspuns:

Eu am Samsung delphihappy
e tot la fel numai ca are si tastatura qwertyhappy (mi l-a luat de ziua measmug)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai asteptat atata timp (de cand ti-l doresti tu) si nu mai astepti putin?happy

| FitsuicaDeHartieSustineCampaniaTPUrevive a răspuns:

Lol nu!
Abia ajtept!
Eu voi primi o chitaraaaa! Am gasit-o in dulap laughing
Si altele...

| cenusel a răspuns:

Sa sti ca corby nu e un telefon asa grozav, ieu ti-as recomanda Samsung star e mult mai OK