| steffloveslollipops a întrebat:

big hug
Trebuie sa ma decid ce telefon sa-mi cumpar
dar sunt cam nehotarata
vreau cu touch screen [si pana in 5 milioanelaughing]
Ma gandeam la Samsung s3650 Corby sau Lg cookie
dar nu stiu exact :-s
voi ce credeti? pentru cei care aveti cookie sau corby.sunteti multumiti de ele?
astept si alte optiunibatting eyelashes

11 răspunsuri:
| sinblade27 a răspuns:

Daca nu vrei sa te pierzi inagenda de tel de la cookie si sa te oftici ca din cele 300 de contacte nu dai de cel dorit alege corby sau chiar s5230

| Petronela a răspuns:

Samsung Corby e cel mai bun

| BruneTTe a răspuns:

Eu il am pe Cookie [ LG Kp501 ] happy Il am de 1 an juma`.

Ce pot sa spun... sunt multumita de el.

E foarte dragut si nu am avut probleme cu el. Mi se pare telefonul perfect pentru o fatahee hee Acum nu stiu. e alegerea tahappy

| KATTY_9143 a răspuns:

Eu iti recomand un samsung corby http://www.new-cell-phones.org/......one-6.jpge simpatic si colorat mie imi place ff mult, iar am eu o prietena care are lg cookie si i se blocheaza des si ii zice ca nu are cartela in interior desi are. Pe de alta parte cunosc multe persoane care au samsung corby si imi povestesc ca e un telefon bun.

Dar tu faci ce vrei

succes:*

| xeleur a răspuns:

Eu am un Lg cookie. E foarte dragut si e foarte cool. E in top 2 sau 3 vanzari.Am invatat sa-l folosesc in 2 ore.Are touch screen si (dupa parerea mea ) e cel mai bun telefon. Dar trebuie sa ai grija de el.Mai am o fata in clasa care are tot de asta si merge super.Eu am grija de el dar am un frate mai mic care tot mi-l arunca pe jos in fiecare zi (in medie de 27 de ori pe zi)Dupa parerea mea Lg-ul e mai bun, ma rog depinde de gusturi.:)Au alte trei fete care au si intr-o luna li s-a stricat(nu au frati). Dar cum ziceam depinde de gusturi. Fa o diferenta intre http://www.ubergizmo.com/photos/2009/1/lg-cookie-kp501.jpg Lg si http://www.reviewzine.com/images/cellphone/samsung-genio.jpg

| Mariaa a răspuns:

Eu am vrut sa imi iau un lg cookie...
dar am renuntat la ideea cu touch screen`ul pentru ca dupa o luna nu mai functioneaza si trebuie dus la garantie.
mie una.acum,mi se par telefoane de fite laughing

| (̅_̅_̅(̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅̅()ڪے a răspuns:

Eu vreau sa imi iau sau samsung s5230 sau lg kp500 cookie thinking da as prefera samsunguwinking Succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia-ti un tel dala cu antena si gata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

LG cookie...samsung corby are un prieten si a vrut sa testeze cat de rezistent este si a luat un prosop putin umed si cum a atins telefonul nu l-a mai putut repara...in timp si eu mi-am luat un Lg cookie si am facut testul si nu a patit nimic.parerea mea Lg cookie si un pont dl el. Lg-urile au un meniu mai fain

| Lili767845 a răspuns:

Si inca ceva Lg:firma mai serioasa Samsung:a scazut muuulllttt si eu mi-am pus tot intrebarea care ti'ai pus'o tu in legatura cu cele 2 telefoane... dar pe toate persoanele pe care le'am intrebat mi'au raspuns ca LG cookie e mai bunwinking, mai ieftinwinking

| Anixx a răspuns:

Pai.thinking(vrei nou.sau la mana a doua?)

daca vrei pona in 5 milioane si cu touch...

mdea. un corby ar fi o optiune:X

dar eu mi-am luat coby:X.si ma costat 6 mil 3oo!(nouuu:X:X)

deci nu stiu ce sa spon,. daca ai vrea satziiei.dar.la abonament il gasesti mai ieftin:Xhappy