| painkilleeer a întrebat:

Imi dati va rog frumos idei de farse pentru profesori care sa si functioneze. Funda

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Daca sunteti un colectiv bine inchegat, atunci nu mergeti niciunul la scoala, dar scrieti mare pe tabla: "Azi este 1 Aprilie"!

| Seepty a răspuns:

1. Lesinati in timpul orei
2. Aducei poza unui coleg si niste lumnari le puneti la el pe banca ca si cum ar fi murit
3. Puneti pe unsa clasei o foaie pe care sa scrie -- GREVA--

| BizSinir a răspuns:

Daca aveti fata de masa pe catedra ati putea lega un colt de o ata iar in timpul orelor un elev din fata sa traga usor usor de ea rolling on the floor va fi amuzant cand profesorul se va trezi ca lucrrile lui cad jos sau daca aveti vre un schelet inbracati-l punetii peruca datil cu machiaj, punetii o esarfa si lasati-l exact in fata usii-profesorul va da cu nasul in el
funda? astea la noi au iesit destul de bine mai ales faza cu scheletul