| Puuuf a întrebat:

Imi doresc foarte mult sa ajung sa fiu cantareata, sa cant cu Justin Bieber, Noni, Miruna Oprea si multi altii.Cum credeti ca asi putea sa imi indeplinesc visul?

Răspuns Câştigător
| ☆♥spery♥☆ a răspuns:

Bună! Mai întâi trebuie să le spui părinților tăi de visul pe care-l ai. Apoi vorbește cu profesoara ta de muzică și roag-o să te asculte și să-ți spună dacă într-adevăr ai voce de concurs și ce mai trebuie să mai corectezi la vocea ta. Dacă treci de acest „test", poți să mergi la diverse audiții și concursuri locale. Sau îți poți pune un clip pe youtube. Așa vei deveni celebră! Dar nu uita că o cale spre succes este lungă și presărată cu multe obstacole. Succes!

3 răspunsuri:
| Binevoitor a răspuns:

Eu zic ca daca ai voce filmeazate cantand cu camera web. Pune filmuletele pe youtube, asa incet incet poti ajunge celebra si daca ai noroc poate te vede o vedeta care e in cautare de noi talente. Din cate stiu si Justin Biber a inceput asa. Multa Baftawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doamne... drumul catre reusita nu cred ca poate fii gasit intreband pe internet.acest drum este foarte greu si cunosc pe cineva (anonim)care canta de la 4 ani.acum are 16 si tot nu a reusit. daca simti ca esti o fata norocoasa in viata, eu zic sa incerci ducandute la diferite concursuri.sau incerca la ora de muzica sa te faci remarcata(daca mai esti la scoala). vorbeste cu parinti sa se duca la un compozitor cunscut si daca ai o voce buna sa iti faca o piesa... un slagar. fa un videoclip, ceva care sa te aduc in lumina reflectoarelor. sper ca intr-o zi sa te vad la tv si sa spui ca ti-ai gasit norocul intreband pe internet.acest drum este f greu dar mult succes si curaj in tot ceea ce faci!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iara tu cu intebarea ta tampita?! tiam mai zis odat' nu poti canta de loc mai ales cu beaverchatterbox-@chatterbox tampito!