| Puuuf a întrebat:

Imi place mult sa cant si visez ajungand vedeta si cantand cu Justin Bieber, Noni si multi altii.Cum asi putea sa imi implinesc visul?

8 răspunsuri:
| Adredemesconf a răspuns:

Dormi...

| Ana_8420 a răspuns:

Mai bine te-ai concentra pe scoala. happy

| gwen4u5 a răspuns:

Filmeaza-te cantand si pune filmuletele pe youtube. Daca tu chiar ai talent, poate iese ceva.Asa s-a afirmat Justin Bieber.

Răspuns utilizator avertizat
| crissydiana a răspuns:

Pune-te pe Youtube cantand si poate daca ai vocea destul de buna, te va descoperi cineva si vei ajunge celebra, Never say never!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughinglaughinglaughinglaughinglol da ajungi tu sa canti cu justin beaver si noni cand imi fac eu cont pe siteul asta stupid ca numai tu cu intrebarilae tale tampite cu beaver esti aici

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Culcandu-te devreme... sa ai timp sa visezi mai mult!

| Iri25 a răspuns:

Ia lectii de canto. Si eu am acelasi vis de a deveni cantareata!happy
Dar nu stiu daca e posibil sa ajungi sa canti cu eilaughingFara suparare.
Urmeaza-mi sfatulhappy iti va prinde bine:*