| maryelena a întrebat:

Imi place de un baiat din scoala are 14 ani, arata bine si se imbraca si numai cu imbracaminti de firma, fetele mor dupa el in scoala. Dar eu m-am interesat de la niste prieteni... cam ce fel de baiat este? si daca as putea sa am o relatie cu el? Si un baiat mi-a spus sa fac ce vreau dar oricum de la el nu o sa vad o relatie de lunga durata, el este un baiat mai pervers asa de fel. Si nu l-am crezut!
Sa fiu eu mai sigura am mai intrebat niste amici si la fel mi-au zis ca el cu toate fetele care le-a avut pana acum a iesit o data sau de doua ori dupa care le-a chemat la el acasa si-a facut treaba si acolo s-a terminat relatia lor.
Dar nu inteleg ce a vrut sa zica? ca doar la 14 ani nu credka ar face prostii, nu? Dupa parerea voastra ce credeti despre acest baiat? mie totusi nu mi se pare asa golan, el vorbeste frumos cu mine pe mess.

12 răspunsuri:
cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Fetelor, masculul alfa a fost descoperit! maryelena, nu-l tine doar pentru tine, lasa si tu aici niste date de contact ale baiatului, poate vor si alte fete sa-l vada (id de mess, e-mail, nr de telefon, scoala unde invata, satul si comuna etc. )

| IIIx333III a răspuns:

Iti spun eu tot ce vrei sa stii, pentru ca vorbesc foarte deschis cu iubitul meu, care are de asemenea 14 ani. Baietii de cartier, la 14 ani deja ar trebui sa fie experimentati din punct de vedere sexual, iar cei care sunt virgini pana la varsta asta sunt o specie foarte-foarte rara. Eu am nimerit un baiat de felul acesta. Extrem de perverswinking. Dar ma asteapta pana la adanci batraneti daca e nevoielaughing. Asa ca, nu ii apara pe baieti, pentru ca numai ei stiu ce e in mintea lor.

laughing Daca mai ai nevoie de sfaturi, nu ezita sa ma contactezi, da-mi id tau intr-un mesaj privat. [Funda?laughing]

| 16.laura.16 a răspuns:

Hai sa facem altfel decat spun cei de aici. Daca iti place, cucereste-l.Sa fii cu el nu inseamna sa faci sex cu el, daca incearca ceva, respinge-l si termin-o cu el!
Daaar incearca sa-l cuceresti doar daca il placi cu adevarat nu doar pentru ca e o provocare! Si ai grija, sa te pregatesti pentru o posibila dezamagire...

| lollopop a răspuns:

Pai vorbeste cu tine frumos acum, dar dupa ce o sa-si faca "treaba", nu o sa-ti mai vorbeasca de loc. El de fapt asta asteapta.Ar trebui sa-i asculti pe ceilalti, daca ti-au spus mai multi inseamna a asa este...Bafta!

identitate
| identitate a răspuns:

Ma socheaza mai multe lucruri. Faptul ca spui intr-o intrebare de-a ta ca ai 17 ani, ma impiedica sa inteleg cum poti sa fii in aceeasi scoala cu un baiat de 14 ani.Chiar daca mergea la 6 ani la scoala si intra la 14 la liceu, tot implinea 15 pana acum.big grin In plus ce ai cauta tu unul de 14 ani daca ai 17?! Presupunem ca ai mintit atunci si esti mai mica... Dar e putin probabil mai ales ca gandesti bine, te exprimi coerent si corect(in intrebarea asta, aproximativ tongue ), dai chiar sfaturi inteligente (cel putin din cat am vazut intr-un minut de "inspectie"). Un lucru e sigur insa:Esti inteligenta!happy Asta ma face sa cred ca, fie te plictisesti, fie ridici false probleme (pe care nu le ai tu, nu ca nu ar exista in generalbig grin) pentru ca sa citeasca si cele carora le trec prin minte asemenea lucruri si sa invete ceva.Sau poate vrei chiar sa le identifici.happy
Totusi...
"Imbracaminti de firma"? E "tare" atunci! Vrei sa-l dezbraci si sa i le iei?!laughing
E trist ca mor fetele dupa el.Nu o sa mai ai colege si nici nu cred ca mai sunt locuri in cimitir.big grin
Daca amicii ti-au spus clar, tu de ce nu crezi? Crezi ca esti mai inteligenta sau ca sunt gelosi?! Asculta-i pe ei, pentru ca il cunosc mai bine si, unul ca cel descris de tine, o sa se laude mereu baietilor cu "cuceririle"! Deci sunt informati!
Bineinteles ca vorbeste frumos, doar nu ai vrea sa vorbeasca urat!? Urat o sa vorbesca dupa! Trebuie sa fii "gainusa" sa nu te prinzi, sau sa te atraga genul acesta de baiat si sa nu te deranjeze urmarile, cu toate ca o sa pretinzi dupa ca suferi...
Nu stiu cate prostii poate sa faca la 14 ani, dar sigur poate sa faca sex.La nivelul placerilor nu e acelasi lucru tongue dar e apt pentru orice fel de tip de sex.
Nu poate exista decat o decizie inteleapta si o spun folosind un limbaj mai comun tie:"Da-i flit!" happy

| Kodokuna a răspuns:

Un baiat de genu asta e la mine in clasa.toate fetele alearga dupa el... dar nici nu mai stiu numarul fetelor cu care a fost...sa ma gandesc:sunt cel putin 6! si pe langa asta, se da la o gramada de fete. daca mi-ar cere sa fiu cu el?(ceea ce e cam imposibil)nu cred ca as accepta, pentru ca peste 2 saptamani sa gaseasca pe alta.acum tu hotarasti daca acel baiat e ca cel de care iti zic eu. sper sa faci alegerea corectahappy

| cristinna1919 a răspuns:

Pe mess e una, in realilate e alta. In + si eu am 14 ani si e normal sa se imbrace de firma bla bla. La 14 ani apar fitelelaughing si crezi ca toata lumea e a ta.
[Nu vreau sa fiu rea] Dar sincer daca esti mai mica nu cred ca s-ar uita la tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca toata lumea spune despre el ca este golan poate ar trebui sa crezi. Spui ca vorbeste frumos cu tine.pai asta e si scopul, sa te cucereasca. Parerea mea este ca e un gagicar si ar trebui sa iti iei mintea de la el pentru ca vei avea doar de suferit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma, voi nul cunoasteti. poate ca nu-i el chiar asa si in plus nu l-ai vazut u personal ca a facut ce ai zis nu? nu esti baiat sa stii cum e, dar oricear fii e mai bine sa fii baiat decat fata (fara suparare pentru fete)hee hee

| erny a răspuns:

Eu iti sugerez sa te areti mai presus decat el. Si eu am fost un astfel de baiat pana cand o fata m-a dat gata. Incearca sa ii arati ca nu-i de nasu tau. Aratai c esti cu mult mai sus decat el si fal p el sa vina dupa u.

parerea mea

sper c ti-am fost de folos

| pisicutzarea666 a răspuns:

Vorbeste frumos cu tine pe mess pentru a te face sa ai incredere in el, eu crd ca amicii tai au dreptate cum ca acest baiat este un golan.La 14 ani nu mi se pare chiar atat de devreme sa iti incepi viata sexuala luand in considerare ca altele fac asa ceva la 12 aniwinkingDar iti sugerez sa asteptzi si sa iti incepi viata sexuala decat cu un baiat care merita si tine la tine.

| lolylolytroly a răspuns:

Mdeaahhh...cam asa fac toti, vorbesc cu tine frumo dar apoi te lasa pentru alta.nu cred ca ar fi bine sa ai o relatie cu el, cred ca ti-ai dat seama ce vrea el de fapt daca e asa pervers(ma rog, nu te gandi la cine stie ce). Cred ca ti-am fost de ajutor macar putin.