| maryelena a întrebat:

Vorbesc cu un baiat din liceu si chiar as vrea sa ma intalnesc cu el zilele astea, sa ne cunoastem mai bine. Dar problema este ca am facut o mare prostie! Vorbeam cu el pe mess si i-am dat web, la care el a inceput sa zica: "ce sexy esti"... sau chestii de genul asta, la care eu m-am enervat si nu am mai vorbit cu el pentru ca mi s-a parut prea direct, dar nici el nu a mai insistat sa ma caute.
Astazi am intrat iar pe mess si am inceput sa-i zic ca imi place de el si ca nu vreau sa-l pierd dintr-o singura prostie, la care el a zis bine atunci daca ma iubesti scoateti bluza la web, atat vreau nu iti cer nimic mai mult. La care eu i-am zis ce ai innebunit? intai sa ne cunoastem si dupa aia mai vedem, la care el nu a mai zis nimic.
Si pana la urma tot eu peste o ora am intrat pe mess si i-am zis: Bine, imi scot bluza dar nu la web, cand ne vom vedea atunci imi voi scoate si bluza totodata, la care el m-a intrebat daca vorbesc serios? si eu am zis da, ca vorbesc foarte serios!
Acum stau si ma gandesc ca nu mai am nicio sansa sa am o relatie serioasa cu baiatul asta ca daca am inceput asa... Imi pare rau acum ca am fost de acord, dar si el de ce a vrut sa-mi scot bluza la web? asta nu inteleg ca doar nu e golan, m-am interesat de el si pana acum a avut numai relatii serioase si de lunga durata.

15 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Chiar daca a avut numa' relatii serioase nu inseamna ca nu vrea si unele 'scurte'.
Sa nu faci prostia de a-i arata cevahee hee

Ma intreb daca nu cumva a auzit vreun zvon nasol despre tine cum ca a-i fi mai usuratica...intreaba-l!

| Elena1234456 a răspuns:

Zii ca ai glumit, probabil vrea sa te testeze.

| Lorelai a răspuns:

Nu te-ai prins ca lu tip i se rupe de tine? Nu ai cum sa ai o relatie serioasa cu unul care nu te place si se gandeste numai la prostii.

| a răspuns:

Cred ca te-ai aprins un pic prea repede adica baiatul ti-a facut doar un compliment, nu cred ca a vrut sa fie rautacios, oricum nu e bine sa fi asa apoi toti o sa te considere o usuratica si nu cred ca esti asa, ai putina rabdare cine te iubeste cu adevarat nu-ti cere chestii din astea.
Mult succes!

| asya a răspuns:

Nu, nu si nu! Un baiat serios nici nu-ti cere asa ceva, dar nici nu te pune la incercare! E un prost si un obsedat sexual! AI grija cu genul acesta de baieti! Ce ai fi zis daca iti scoteai bluza si ti-ar fi facut o poza? Groaznic nu?
Nu mai vorbi cu el, da-i ignore si vezi-ti de treaba ta fata! Cunosc si eu baieti care fac de astea si tot ce vor este sa faca misto de fata sau sa o duca in patul lor dupa care valea!

Exista baieti mii si mii slava domnului, iar tu ai dat peste cel mai pervers! Mai cauta, ca ai unde!

| Sin a răspuns:

Eu nu mai inteleg.laughing In alta intrebare afirmai ca esti cu cineva de doua luni, acum te gandesti la o relatie "serioasa" cu un individ de pe internet.

| princess* a răspuns:

Am avut o prietena cu asa situatie... spune-i ca ai glumit si daca iti place tare de el flirteazasi fa glume pe seama lui.

| raluca0306 a răspuns:

Spune-i ca toata povestea asta este o gluma! ca u doar ai glumit! si daca spune ca el chiar o vorbit serios nu mai vb cu el! este un gagicar!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate vrea sa vada daca esti o usuratica!
nu fi prostuta, zii ca ai glumitwinking
spune-i ca vrei ceva serios, daca nu-i convine...mai are balta peste
pup :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu cred ca o sa tina...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe cine sa invoc? Ca Tepes e luat! In fine, te rog sa nu devii comuna si egala, esti desteapta, altfel n-ai spune: "nu mai am nicio sansa sa am o relatie serioasa cu baiatul asta ca daca am inceput asa"!
Poarta cu el o discutie serioasa cu el, nu pe mess, si daca asteptarile tale vor coincide cu ale lui, atunci va fi sa fiti impreuna! Daca nu, NU! Nu ceda unor insistente triviale!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai o curva scoate hainele la web tu ce esti ast raspuns cu ce esti sper sa nu fie asa ce zici am drepta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai zis ca nu e golan. Atunci de ce iti cere asa ceva? Nu cred ca vrea ceva serios.Ai grija ce faci cu el, pe urma sa nu regreti ca te-ai bagat in chestia asta.Mult succes si ai grija!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parerea mea e ca baiatul ala, skz ca iti zic, da nu te plk, si vrea de la tine ce vor unii baieti, te-as sfatui sa nu te intalnesti cu el vreodata

| alinaplus a răspuns:

Draga mea unora le place doar sa priveasca si multi se si satisfac asa
si eu am intalnit asemenea persoane pe care i-am ignorat
draga mea dragostea nu asa se demonstreaza pe web.intelegi? parerea mea este ca daca ii place de tine se va conforma adica va face ce zici tu daca nu inseamna ca nu te vrea cu-adevarat si apoi lor asta le place prada grea asa ca draga mea nu te mai injosi la el doar nu esti ultima daca el te pune la asemenea teste urat din partea lui da-i pace.bafta.