| Sapphire a întrebat:

Imi poate da cineva mai multe detalii despre agentii de vanzari? Pentru a fi un agent de vanzari trebuie sa urmezi niste cursuri? Cat de bine este platit, etc? Multam fain! happy

1 răspuns:
| quintron a răspuns:

Sint bine venite si ceva cursuri mai ales ca nu ai experienta! faza e ca daca nu ai putin tupeu si papagal e greu sa faci targhetul impus de firma! de platit se plateste acum depinde ce experienta ai sa stii sa ceri! Funda