| Adrian1228 a întrebat:

Imi poate spune cineva care stie sigur..In Herastrau,respectiv Tineretului, de unde se inchiriaza biciclete,se face vreo reducere pentru elevi de liceu, daca li se prezinta carnetul? Multumesc anticipat! Funda pentru un raspuns sigur si corect

Răspuns Câştigător
| WithinShadows00 a răspuns:

Logic, la intrarea in parc.
Nu stiu daca exista reducere pentru elevi, dar pentru studenti e gratuit pe baza carnetului vizat.

4 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Vezi pe Saitul I'velo dacă au reduceri: http://ivelo.ro/
Herăstrău: la intrarea din Piața Ch. de Gaule (la gura metroului( și pe lângă Expoflora.
Tineretului - la intrarea de la Șincai.

| Adrian1228 explică (pentru mihai69):

Nu locatia am cerut-o, locatia stiu unde e, cred ca nu m-am exprimat corect.

| mihai69 a răspuns (pentru Adrian1228):

Păi când întrebi pe cineva:
===
„... In Herastrau, respectiv Tineretului, de unde se inchiriaza biciclete"
===
nu înseamnă că nu știi unde e acel loc?!? Oricum, ți-am dat link spre Saitul lor și acolo sigur găsești tot ceea ce de fapt vrei să afli.

| Adrian1228 explică (pentru mihai69):

Am specificat locația, nu am intrebat de ea, de reducere eram interesat, repet, probabil m-am exprimat greșit