| wazza a întrebat:

Stiti reducerea aceea la trenuri CFR pentru elevi; daca ai carnetul primesti reducere, vreau sa stiu daca arat legitimatia de liceu, imi face reducere. (pe ea scrie numele, liceul si este vizata)Multumesc, funda.

3 răspunsuri:
| Alexuta921 a răspuns:

Buna!
Daca e esti la liceu ai reducere 50% la orice tren pe baza carnetului si a legitimatiei de elev.

| Elena567223 a răspuns:

Eu stiam ca toti elevii si studentii calatoresc pe gratis. E o lege noua. Intereseaza-te. big grin
Succes.

| Jalerudann a răspuns:

Nu cred ..iti trebuie carnetul.s-ar puteaq sa poti folosi si legitimatia doar daca ai viza