| vladust a întrebat:

Imi poate spune cineva daca sunt Skateboard-uri RCO la intersport din Polus Center Cluj-Napoca?

16 răspunsuri:
| Barney a răspuns:

Rco?!? Cel mai prost skate inventat de om! Probabil ca u il vrei fiindca e ieftin (50 lei noi). Pe al meu am dat vreo 764 lei noi.Nu ti-l cumpara complet, ia-ti-l pe bucati (deckul, rotile, rulmenti, axele, grip tape etc.).

| Barney a răspuns:

De ce vrei un skate asa distrus ca RCO? E cel mai prost ever! Iti dau seama dupa pret (50-70 lei noi). Eu am dat pe al meu cam 738 lei noi.Si daca vrei altul nu il cumpara complet! Mai bine il iei pe bucati(deck ul, rulmenti, rotile, truck urile, grip tape ul, etc.).

| andreisandu28 a răspuns (pentru Barney):

Ori ai dat 738 ori 764?laughing)) minte si tu altundeva

| KoWalSky a răspuns:

Nu stiu, dar vezi ca este in Iulius Mall sigur.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Breee in tm la iulius mall. ii un skate nou cat costa daca stitilaughing pls

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu de la cluj am placa mi-a luat-o cineva dar nu stiu a dat pe ea 3 mil si ceva dar nu stiu de unde dar cred ca de la iulius mall

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am placa crazy creek de la inter sport 3mil jumate si se tine foarte bine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se gasesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

RCO nu ii bun big grin
ia-ti alceva cum ar fi Flip sau Jart de pe arena52.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este in polus la carefur cu 70 lei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

RCO sunt sk8uri varzaaa...iti zic eu...mai bine ia-ti un crazy greek

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma dar alea RCO nu prea sunt bune... in intersport stiu ca sunt skate-uri bunesmugbig grin

| antonio21 a răspuns:

Un rco bun e cam 70ron aia care zic ca rco-urile sunt proaste au vazut numai panarame din astea la 50 ron verifici dacai bun dupa roti care trebuie sa fie de silicon axele mai groase, nu se aude nimic cand invarti rotile si are nintel concave.

| alexbiger a răspuns:

Ba eu am avut rco-NASPA acum am din intersport timisoara din mall un firefly e foarte bun a costat 3000 ron nu e mult.Bafta