| speedygonzales2002 a întrebat:

Imi poate spune cineva niste trucuri usor de facut cu ce ai prin casa? ( Dau funda! )

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

Da, cu carti de joc.

Gasesti tot felul de trucuri pe youtube.

Bafta!

| xBebee a răspuns:

Stiu eu cateva link-uri... sper sa te ajute.

http://sfaturilebunicii.wordpress.com/

http://ilovehandmade.ro/

Sau sa te uiti la tutoriale pe YOUTUBE.
+domino
+castele din carti de joc
+freze[ gen coada de peste ]
+cum sa iti faci unghiile
+accesorii etc.

Daca te-am ajutat =Funditssa

| IAmJustSmarterThanYou a răspuns:

Da. Cumperi un pachet de Oreo, scoti crema si pui pasta de dinti in loc. laughing

| madalinutza1876 a răspuns:

Pai poti sa te dai peste cap sa faci lumanarea sa stai in maini si sa stai in cap, spagatu si cosuletu. Poti sa faci si roata daca ai camera mai spatioasa.

| XbogdyX a răspuns:

Pai pui intr-un bol apa si piper si inviti un spectator sa puie mana in apa dar piperul nu se indeparteaza dar tu de destept ce esti te dai cu sapun lichide pe deget inaitea spectatorilor si cand bagi mana piperul se indeparteaza funda?