| AlexGabrielASC a întrebat:

Salut care imi poate spune niste trucuri de iluzionism care le pot face foarte usor dati-mi mai multe raspunsuri Funda+ vot la cele care imi ies mai bine.

Răspuns Câştigător
| Magnifico a răspuns:

Stiu un truc cu pachetul de carti.Inviti o persoana sa traga o carte la alegere din pachet(pachetul il tii in mana cu cartile in forma de evantai), ii spui sa se uite si sa memoreze cartea(in acest timp tu separi pachetul in 2 urmand ca el sa puna cartea in pachet(bineinteles tu avand despartit pachetul,si te uiti ce carte e inaintea celei pusa de el, o memorezi, si cand o cauti va fi cea de dinaintea cartii tale-sau din spatele ei-depinde cum incepi sa cauti cartea). Poti chiar sa il inviti sa amestece pachetul deoarece sunt sanse slabe sa amestece si acea carte fara ca tu sa o gasesti.Incearca sa vezi daca iti iese daca nu intreaba-ma ce nu ai inteles.Bafta.

3 răspunsuri:
| negru30 a răspuns:

Cel mai bun truc - iei ce te intereseaza si il mai dai niciodata