| Lumynyzza a întrebat:

As vrea si eu niste anime-uri de genul acestora: Ao no exorcist,Footprints in the Sand,Kaichou wa maid sama,Loveless,Junjou Romantica si gen Death Note
Am vazut cele de mai sus happy
si acestea:Tonari no Kaibutsu-kun, D.Gray Man, Naruto si multe altele (prea mult timp liber).

6 răspunsuri:
| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns:

Yakumo Phychic Detective.E chiar interesant.

| TURCUL0001 a răspuns:

Seikon no qwaser incearca-l

| UnVis a răspuns:

Sword art online are o poveste super

| Arikirinmotoka a răspuns:

Soul eater
Sword art online
Elfin lide
Fairy tail
Deadman wonderland
Poti sa le vezi pe:
http://www.deseneanime.ro/

| D4275682 a răspuns:

Junjou Romantica,Sekai ichi Hatsukoi,Seikon no qwaser,High school dxd,yosuga no sora,gravitation,loveless,paradise kiss,special A, itazura na kiss, kimi kiss pure rouge, strawberry panic, papa to kiss in the dark, seito kaichou ni chuukoku. Mai sunt multe pe care le-am vizionat dar la moment atit imi amintesc

| Gavrilas_Alexandru_1994 a răspuns:

Sword Art Online (SAO) e cel mai SUPER ANIME!