| Bogbyy a întrebat:

Imi puteti da si mie cateva sfaturi despre cum pot cuceri o fata?big grin

7 răspunsuri:
| ΔH a răspuns:

Be yourself!

Si cu asta am zis tot.
De ce crezi ca trebuie sa faci ceva diferit pentru a o cucerii? Sa o pierzi dup-aia cand vei fi tu insuti?

Daca te place, trebuie sa te placa pentru ceea ce esti nu pentru prefacatorii luate de pe tpu.ro

@ydaDYA
Ce sfat minunat.
Ce inseamna pentru tine "te iubesc"?
Spui "te iubesc" de la prima intalnire?

| DmnProfesoara a răspuns:

Mah,nu te cunosc si nu stiu cum esti tu in viata reala.ce calitati ai sau ce defecte, insa iti zic ce mi-ar placea mie la un baiatwinking

1.sa-mi ia apararea...
2.sa aiba simtul umorului, insa intr-o oarecare masura...adica din glumet sa nu dea in nesimtit
3.sa faca acele gesturi care le fac baietii cand plac o fata.O sacaie, o lasa sa-l fugareasca prin toata scoala, ii face complimente etc etc...chiar daca e posibil ca fata sa zica "Doamne, dar mai lasa-ma in pace" sau "Esti enervenat" asta in limbajul fetelor inseamna "Mai vreau".laughing)) Crede-ma...
4.sa fie dragut,de gasca,sa ma ajute atunci cand ii cer ajutorul, ingrijit, parfumat :->,.

Răspuns utilizator avertizat
| Optimus7 a răspuns:

Vorbesti cu ea si vezi ce ii place si pui accent pe acele lucruri. Fi cu chef de viata si amuzant (nu mascarici) si sa se simta ca o poti proteja. Pune accent pe ce ii place. Cumparai intr-o zi flori. Acum totul depinde si de u si de fata si tb sa te adaptezi pentru ca nu toate fetele sunt la fel.

| Lovedove222 a răspuns:

In primul rand sa o iei usor cu ea...sa o scoti in parc...dar daca se poate as fiti singurii.Asigurate daca si ea te place deoarece poate tu ii mai faci cadouri si ea o sa se simta jenata daca nu te place. daca te place o sa mearga totul bine.Nu o ignora cand esti cu prietenii tai bag o inseama.pentru ca in multe cazuri baiatu cand sunt cu niste colege (prietene) nu isi baga prietenea in seama si asta ar putea sa o deranjeze. Scoate o la un film si zii ca o placi.dar sa vina din sufle si sa nu uiti cele doua cuvinte importante :Te Iubesc! sper ca te am ajutat:*

| Lovedove222 a răspuns:

Poi in timp ce va fi cu ea sa nu uite sa ii zica tongue
Pt ca e important(pentru mine )!
si i-am zis ce mi-ar placea mietongue

| deyuta_2970 a răspuns:

Pai fai niste complimente