| stragery a întrebat:

Imi puteti da sfaturi cum pot cuceri o fata?

Răspuns Câştigător
| ingerashhhh a răspuns:

Vorbestei,acordai atentie,respect-o,incearca sa ii arati ca nu o privesti ca pe toate fetele,fii tandru si dulce, cel mai important fii tu insati, fa-o cum iti dicteaza inima nu cum te sfatuie oamenii.bafta

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| AlexicăHD a răspuns:

Asta ceream si eu candva dar nu exista sfaturi ci doar sa te porti frumos cu ea sa faci glume impreuna cu ea sa va imprieteniti treptat (adica sanu mergi ca taranu sa zici hei X te iubesc) apoi sa iesiti amandoi trebuie sa vorbiti si sa va cunoasteti appoi poti sa-i ceri prietenia :X sper ca te-am ajutat

| dragonulcraiovean a răspuns:

Dupa parerea mea fii tu insati ca sa te placa pentru ce esti tu in realitate.

| larisa_5922 a răspuns:

Fii tu insati...arata ceea ce vrei, fii sigur pe tine.Majoriatatea fetelor le plac baietii care sunt siguri pe ei si stiu ceea ce vor...