| AnneBre a întrebat:

Imi puteti da si mie niste site-uri de unde pot downloada jocuri pentru telefon samsung?batting eyelashes

10 răspunsuri:
| marinteodora a răspuns:

Imi place poza

| AnneBre explică (pentru marinteodora):

Poza de profil?

| marinteodora a răspuns (pentru AnneBre):

Da

| AnneBre explică (pentru marinteodora):

Ştiu că e frumoasă. :3

| ICPreda a răspuns:

Salut!
Eu sunt foarte multumit cu www.zedge.com
In speranta ca ti-am putut fi de ajutor iti doresc o seara placuta!

| AnnaSophiaRobb a răspuns:

Scrie pe google, si acolo deja iti vei selecta tu joc preferate

| oleg14ani a răspuns:

Http://gallery.mobile9.com aici si iti alegi modelul si scoti jocuri etc.

| AnimeZup a răspuns:

Ce intrebarerolling eyes.Scrie Pe Google Si iti Apar 100 de Site-uri

| AnneBre explică (pentru AnimeZup):

Eu am cautat si nu am gasit nimic.

| AnimeZup a răspuns:

Ce Intrebare.rolling eyes.Cauti Pe google Si Gasesti 100 De site-uri.