| PamPamPam0123 a întrebat:

Am un telefon Samsung Omnia 2.Imi puteti da niste site-uri cu jocuri pentru acest telefon? Pls

Răspuns Câştigător
| PamPamPam0123 explică (pentru christianlaroka):

Auzi frate, m-ai am o intrebare...am luat jocurile dupa primul site care mi l-ai dat, insa este o problema.La orice joc cand il pornesc nu merge touch-ul...dcthinking

| PamPamPam0123 explică (pentru christianlaroka):

La instalare zice la inceput:WARNING:This MIDlet does not come from a trousted source
thinking

4 răspunsuri:
| unuloarecare a răspuns:

Google Play ar fi cel mai bun raspuns. Iar in cazul in care vrei jocuri full, care costa bani pe Google Play, cauta pe google "download numele jocului.apk"

| unuloarecare a răspuns:

Google Play... aplicatii si jocuri pentru Android cate ai nevoie.