| mariussss94 a întrebat:

Imi puteti da un server privat metin2 nu in romana sa fie cu king si arme legendare dar nu www.empiremt2.eu GM de acolo da ban la toti romani:((

10 răspunsuri:
| HeloKity a răspuns:

Www.finalongju2.com si www.metinp.uv.ro intra pe ele sunt super mai ales metinp.uv.ro are cal militar si altele:D

| thalia_6931 a răspuns:

Hammer mt2 te da lv 93 dar iti iei uh pe gratis lv 127 sunt arme si armuri legendare poti sa iti iei leu tigru mistret etc poti sa iti iei P si restul o sa vezi tu p server siteul este http://hm2.zapto.org/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Metin2factory

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Contacteazama la idu americanu098

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Blackmetin2.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da ar fi multe dar unu pe care joc si eu este www.clubmt2.info.tm/reg.php super server este tare de tot pica arme de 100 din sel1 si 2 si arunci pe jos arme de 95 vechi si e plin de arme noi la shopuri cu 5-10kk de la playeri este loterie si poti castiga 30kk daca alegi corect un nr. de la 1 la 20.Bafta.Saman Forever.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing UNITED MT2 MONDIAL MT2 SAU CEL MAI BUN LIGHT MT2.la light te da lvl 90 la magazin king1 king2 arme legendare de 90 92 80 70 75 toate armurile posibile in metin. tot ce vrei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.famous-mt2.eu

| al3xxxutz a răspuns:

Stiu urmatoarele:

- http://www.mt2f.net/

-www.finalongju2.com/

-http://www.metin2.sg/

Sper sa te ajute;)