| UnxsurPlusxDexEnergiexFereste`tex a întrebat:

Imi puteti explica cum e cu marimile la skateboard? La multe vad 7.5; 7.6; 7.7; depinde si de marimea piciorului meu?

Răspuns Câştigător
| addflo a răspuns:

Da, depinde si de picior. Trebuie sa nu iti ramana nicio bucata de adidas pe afara pentru a nu te rani cand faci anumite miscari. Testeaza mai multe placi inainte de a-ti cumpara, iar daca abia incepi o varianta ieftina este cea mai buna solutie. Skate-ul va trece prin multe incercari la inceput asa ca ceva ieftin pentru bataie e perfect. Uite aici un link unde-ti explica cam ce-ti trebuie: http://www.youtube.com/watch?v=c7nsWk5joKI

3 răspunsuri:
| deyotsa a răspuns:

Cum zice addflo si eu vroiam sa stiuwinking

| Andrei_Eugen_1982 a răspuns:

Iti zic sigur ca cea ma buna marime este7. 5iti spun din experienta

| Answer2011 a răspuns:

Uite aicic un tutorial in romana. http://www.youtube.com/......ttp?/watch Poti intra pe youtube si scrie slatina skate crew si gasesti si cum sa faci trickuri si cum sa iti schimbi griful si mai multe.

Întrebări recente