| Localocaa a întrebat:

imi puteti explica de ce pe unele rochii scrie marimea S/M

13 răspunsuri:
| oglindasultanului a răspuns:

Subtire/slab sau medie, cum e corpul tau, greutatea, dar uenori se refera si la inaltime.

| Irinelp a răspuns:

Pentru ca dupa forma care o are se potriveste si pentru cei care au marimea s si pentru cei care au marimea m. Marimea depinde de unde e, de exemplu in aceiasi rochie de aceiasi marime in Romania poate fi marimea m dar aceiasi rochie de aceiasi marime in china e marimea s.

| Localocaa explică (pentru Irinelp):

Daca te pricepi, iti pot trimite o poza cu mine ca sa imi zici si mie cam ce marime mi s ar potrivi, deoarece nu pot sa ma masor

| Irinelp a răspuns (pentru Localocaa):

Dar nu o poti proba? da trimite-mi poza.

| Localocaa explică (pentru Irinelp):

Nu merge sa iti trimit poza aici, daca vrei imi dai adresa ta de Facebook

| Irinelp a răspuns (pentru Localocaa):

Facebook meu, Iri iri.

| Localocaa explică (pentru Irinelp):

Ce poza ai, ca nu te gasesc

| Irinelp a răspuns (pentru Localocaa):

Am sapca pe cap si ochelari de soare la ochii.

| Localocaa explică (pentru Irinelp):

Tot nu te gasesc, cauta ma tu, lidia Elena si am poza de profil schimbata ieri

| Irinelp a răspuns (pentru Localocaa):

Tu ce poza ai?

| Localocaa explică (pentru Irinelp):

De unde esti?

| Irinelp a răspuns (pentru Localocaa):

Din Iasi tu?

| Localocaa explică (pentru Irinelp):

Nu te gasescccc