| Cristina98A a întrebat:

Imi puteti recomanda si mie niste carti pe care as putea sa le citesc cu drag? Ceva interesant care sa ma atraga?

Răspuns Câştigător
| anaa2000 a răspuns:

Jurnalul unei pustoaice(e f.captivanta); Nate, intaiul intre pusti(un baiat care ia numai detentii si atinge un recordlaughing; Ciresarii (aventuri)

12 răspunsuri:
| Ichigo a răspuns:

Biblia... cel mai tare SF

| AndreiD a răspuns:

Contele de Monte Cristo.

| xlollypop a răspuns:

Jurnalele vampirilor si micutele mincinoase(nu am citit cartile dar m-am uitat la seriale si sunt geniale =p~ love struck)

| jack993 a răspuns:

Pai stiu eu ce ai citit pana acum. sau cati ani ai. dar asa vag iti pot sugera sa citest robinson crusoehappy mie mi-a placut multhappy

| Cristina98A explică (pentru jack993):

Lam citit... E misto. Am 13ani. Dar ma refer la lectura universala.

| ParrotsSpeakers a răspuns:

Pii. du-te la biblioteca si cauta acolo laughing)))) [ da vezi sa-i spui ca esti clasa 9 ]hee hee)

| PatrickJ a răspuns:

Winnetou de Karl May

| Lucian_Ciugudean_1997 a răspuns:

Winnetou de karl may sau George si cheia secreta a unviersului de Stephen Hawking

| OnuOana a răspuns:

Jurnalele Vampirilor. SF, legat de dragoste..de toate laughing.:*.

| xByBySooR123 a răspuns:

Eu iti recomand sa citesti jules verne, caci el scrie multe aventuri interesante, crede-ma, am citit si eu si a fost interesant

| Enathetic a răspuns:

Jurnalul unui vampir, Nu plange sub clar de luna, Cele 12 coloane ale succesului, Cele doua morti ale lui Socrate. Sper sa-ti placa.