| lila36 a întrebat:

Imi puteti spune cateva chiesti care la s putea face in timpul liber

9 răspunsuri:
| noktambul a răspuns:

Ia-ti-o la laba, prostalaule! Din cauza unor tampiti ca tine ca tine a ajuns Romania unde a a ajuns. Din cauza unor tampiti care ii intreaba pe alti tampiti ce "ar putea sa faca"... Si alti tampiti (ca si mine) le dau rezolvari de **** in loc sa faca ceva sa **** guvernarea actuala...

| Nelutsa a răspuns:

Poti face multeee:

Invata sa faci asta :
http://www.youtube.com/watch?v=B926Ara14tQ

Lucruri pe care le poti face cu prietenele in timpul liber, numai ca voi le faceti pe cele mai intalnite.nu stiu,incercati si voi chestii mai haioase,mai nebunesti,gen ducetiva la un parc de distractii,dativa in toate alea sau mergeti una pe la cealalta acasa si la fiecare o sa faceti ceva diferit,dormiti una la alta daca va lasa parintii,mergeti la waterpark, la mare, la munte. puteti sa va duceti pur si simplu cu rolele sau cu bibla impreuna sa va plimbati si mai sunt multe exemple.cat despre gasca,asta se face cu timpul, de ex. puteti sa faceti cunostiinta cu prietenii celor care sunt deja in gasca vosatra si asa o sa cunoasteti si mai multa lume.dar sa stii ca nu e neaparat cu cat mai multi ca atat mai bine, dupa aia daca sunteti prea multi o sa va plictisiti unii de altii si o sa va impartiti pe grupe sau nu o sa aveti acelasi program.acum faceti cum vreti voi. sper ca te-am ajutat, bafta!

| Lilia2621 a răspuns:

Sa citesti
Sa asculti muzica
sa inveti
sa dansezi
sa gatesti diverse mancaruri gustoase, prajituri
sa privesti un film pe net
sa esi la plimbare
sa mergi la o prietena
sa mergi la cumparaturi, la mol, la magazine cu haine
sa faci poze cu prietenele
sa mergi la patinoar
sa mergi la cinema
sa faci ordine in casa
sa dormi
sa cauti pe net diferite teme despre frumusete, dragoste etc.
sa te distrezi cu prietenele
etc.

| DeXx a răspuns:

Laba :X

| Alexandra023 a răspuns:

Da.Pentru inceput sa inchizi pc'ul.

| Fisstic a răspuns:

Poti:merge la un film,in parc,la mall,cu rolele,cu bicicleta,sa te joci pe calculator,sa dai o petrecere,sa joci carti,sa vorbesti cu o prietena/prieten,sa te duci intr-o vizita,sa citesti,sa desenezi,sa canti,sa dansezi, sa inventezi ceva, sa te uiti la tv.big grin funda?

| mariusQ a răspuns:

Invata ceva nou pe TPU respunde pe TPU pune intrebari pe TPU dupacea inchide pc-ul si iesi si ia o gura de aer ca aia normalin nu se sta toata ziua la calculator, nu zic de tine dar daca vrei sa porti ochelari nu-ti interzic dar e mai sanatos pe afara a si poti sa incerci niste sporturi extreme nu chiar asa cum ar fi scheitbordingul sau cum se scrie sau sa nte dai cu rolele sau multe. sper ca team ajuta.

| AleAle123 a răspuns:

Sa te plimbi sa vb cu prieteni sa te joci diverse lucruri sa citesti sa te plimbi cu rolele bicicleta sau trotinea sa te uti la un film ori acasa ori cu prieteni in oras sa desenezi sa colorezi sa dansezi sa canti sa compui sa te uiti la tv sa dormi putin ca sa te odihnesti sa iti fc unghileelove struck etc.( sunt foarte multe lucruri :d)

| DocXD a răspuns:

Joaca metiiin laughing