| AndraAlexaLove a întrebat:

Imi puteti spune ce potface in timpul liber pentru a nu ma plictisi? plz mult!

Răspuns Câştigător
| LightBlue a răspuns:

Păi citeşte, ascultă muzică, invaţă să faci braţările prieteniei, cantă, dansează... vizionează filme, schimbă-ţi look-ul. desenează etc! succes!

6 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Iti recomand sa asculti muzica preferata, sa gatesti(cum fac eu), sa citesti un roman recomandat de multi dar si sa te plimbi relaxandu-te prin oras.

| CarMen_6610 a răspuns:

Sa citesti o carte? sau sa iesi in oras cu colegele sau sa te uiti la tv sau sa stai la pc. ps : pot face*

| Seline a răspuns:

Aduna 2-3 prieteni si iesiti la un film, la un bowling, la un mc.
Citeste o carte buna, ia-ti un joc de pe net, iesi la o cafea cu prietena cea mai buna sau du-te la ea in vizita.

| RoxiutzaRux a răspuns:

O plimbare in oras, in parc... happy

| AnduZy a răspuns:

Cheama-ti cativa prieteni si fa farse la telefon celui/celei pe care il urasti mult...vezi ca trebuie sa ai numarul lui/ei de telefonhappy parerea mea.cam asta mi-a venit prin cap. ceva ce nu a fost publicatlaughing

| nasta a răspuns:

Poti sa te receezi scriindu-ti pe o foaie lucruri care ai vrea sa le schimbi in viata ta.si sa le cauti soluti.nu uita din orice cuvant pot iesi mi de sinonimewinking:* succes