| Crynuta a întrebat:

Imi puteti spune o porecla pentru o fata?

16 răspunsuri:
| Konata a răspuns:

Depinde numele ei, de trasaturile faciale si fizice, si de comportament..nu poti sa-i spui la o fata ''pitico'' cand ea are 2 metri.

| JomelaMaya a răspuns:

Iti spun eu mai multewinking :
1. Sweety )
2. Tizzie )
3. Onii
4. Zuzu
5. Bretonel
6. Cyborg [ asta-i de la o prietena laughing]
7. Gummy
8. Jimmy
9. Mimi
10. Didy

| PotatoMustDie a răspuns:

Titty.

| Sh4Dow a răspuns:

Cum a zis si Giulika, depinde de trasaturi, comportament etc. nu'i poti pune o porecla care nu o reprezinta chiar deloc happy.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

@shukaru4ever
N-a solicitat...insulte big grin!

| shukaru4ever a răspuns (pentru floresdemayo):

Dar voi fetele in general asa va alintati, atunci nu mai sunt insulte? poate sa fie luata ca si porecla

| floresdemayo a răspuns (pentru shukaru4ever):

Nu toate, nu generaliza! Depinde de educația primită, de mediul în care au crescut, de caracterul fiecăreia, nu crezi? Eu nu întrebuințez cuvântul ăla nici măcar in glumă big grin!

| floresdemayo a răspuns (pentru shukaru4ever):

Era si cazul să elimini acel răspuns nepotrivit, măi Guță, mă! Bravo!

| shukaru4ever a răspuns (pentru floresdemayo):

Crede-ma ca nu l-am eliminat eu, de ce il mai puneam daca vroiam sa il sterg? am generalizat(bine recunosc mai exista si exceptii)pentru ca in societatea de astazi, in care traim sunt tot mai multe ''fete''daca le pot numi asa, care se alinta astfel, ele considerandu-se amuzante,''cool''...educatia primita zici aaa? care educatiee? stii exista spiritul ala de turma. daca una vorbeste cu fa sau ceva (chit ca sunteti prietene)le face si pe celelalte sa vorbeasca asa..si ajungem de la ce am inceput, asa e si cu apelaticul''curvo''mai intai in gluma dupa mai in serios, dupa chiar ajunge cum i se spune.Al tau Shukar4ever

| shukaru4ever a răspuns (pentru floresdemayo):

Apelativul*

| floresdemayo a răspuns (pentru shukaru4ever):

Da, stiu ce zici, dar în cercul meu de prieteni nu există astfel de persoane, na! Fiindcă dacă ar fi, le-aș elimina din suflet și m-aș îndepărta de ele.
PS. Ioi, și eu care te-am lăudat că ai fost tu însuți...inițiatorul ștergerii postării big grin!

| shukaru4ever a răspuns (pentru floresdemayo):

Nu,trebuie sa fim sinceritongue nu am fost eu, stiu ce zici cu eliminatul, dar ma refer asa la persoanele care pur si simplu le vezi pe strada, si cand le auzi nu iti vine sa crezi ce pot scoate pe acel orificiu, pe care il numesc ''gura''

| BeyondTheMusic a răspuns (pentru shukaru4ever):

rolling on the floor)

| LolaLollita a răspuns:

Sasha happy

| Never4ever a răspuns:

Fetita.laughing

| robertdutu2000 a răspuns:

Blondalaughing