| Clara120 a întrebat:

Imi puteti spune si mie emisiuni care ne invata lucruri bune?
Multumesc

Răspuns Câştigător
| Bogdan19999 a răspuns:

Aaa...e greu, sunt foarte multe:
Cele de pe Discovery.
Pe TVR1 ar fi cateva.
Animal Planet.
Tvr 1, 2, 3
TVR INFO ( imi place partea cand da WebCam LIVE )
funda?

6 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Mda.e cam greu! poate descopera Romania ( pe protv ), teleenciclopedia ( tvr 1 ), codul lui oreste ( b1tv ), omul care aduce cartea ( protv ) ...in trecerea anilor pe tvr 1 ( fiindca asa mai aflam si noi despre muzica de odinioara )! si mai sunt, dar nu mi le mai amintesc acum!

| Carlamonicaanghele a răspuns:

Fata lu' tatalaughingkanal D
schimb de mame prima tv
miss fata de la tara
next top model
oooh si mai sunt

| catalineusx a răspuns:

How it's made; how the do this; si emisiunile de pe discovery si national geographic. Sper ca te-am ajutat

| BabyBlue_1099 a răspuns:

Neata cu Razvan si dani
Sau
Comanda la mine.

| relata a răspuns:

Cele mai bune emisiuni sunt pe TV1000, te educa cum nu ai idee

| bogdan_6727 a răspuns:

A is foarte multe
comanda la mine
fata tatalui
ochii din unbra
te dezbraci sau nu