| Ce a întrebat:

imi puteti spune ce emisiuni au astazi la Tv si ora. Funda cele mai multe!kiss

Răspuns Câştigător
| MMihai a răspuns:

Pe toate Siturile televiziunilor autohtone este scris și programul, și mai este și saitul revistei tv mania care are și el programele tv și sunt și site-rile ziarelor care și ele au programe tv, succes!
De pe site-ul http://www.dolcetv.ro/#tv-live-Antena-3-7 se pot vedea mai multe programe tv, (eu eram pe A 3 când am copiat adresa site-ului.)

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Uita-te pe Port.ro si ai programele de televiziune de la zeci de posturi, nu-ti fie lene. Numai bine!