| luana2001 a întrebat:

Imi puteti spune si mie niste porecle pentru ANDREI?

Răspuns Câştigător
| Roxii a răspuns:

Deiu, andre, rei, dey, andy, deu, nu mai stiu sper ca te-am ajutathappy

9 răspunsuri:
| Petronela a răspuns:

Andy, Andre, Dey, Andruscu, Andu, Deu, Andreiu, Andutu, Andreiut, Randy sau Andru. fundita?

| KlaudyaAddha a răspuns:

Pai : Andy, Dey, Andri, Andrew, Adri, Deiu, Andre, Rei, Dey... Sper ca te-am ajutat!

| Alexandraaaaa2696 a răspuns:

Buna. Poy...andu; andy; andreiutzu; andre; ...Pa-pa:*.

| Kenny a răspuns:

Andu, Andy, Andrushka (stiu ca e nume de fata, dar asa ii zicem unui coleg si e amuzanta porecla), Andre, Andutu, Andru love struck

| Didu a răspuns:

Eu ii spun fratelui meu Dei, Dedei, Andru, Andu, Andy, Randy.
Sper sa-ti placahappy Pa-pa:*

| Just Kiddin' a răspuns:

AndrusKanuwinking :X

| Vero1996 a răspuns:

Andy, Andu, Adu, Adi, Andru, Andreiutz

Fundita?big grin

| gigika a răspuns:

Ney dutu drei verisorul meu mic al cheama andrei dar spune ca il cheama ney

| No name_4527 a răspuns:

Buna!

Pai uite cateva: Andu, Deyu, Andreyu`, Ardeyu`, Anu`, Reiu` etc. Stiu, sunt ciudate, dar macar sunt niste idei. Si eu am un var pe nume Andrei si imi place sa ii zic Deyu.

Succes in cautarea noilor porecle! Pa, pa!